PONY CUP zawody jeździeckie dla dzieci

Milejewo

30 000

Status: Wniosek złożony

Stowarzyszenie Klub Jeździecki BERTYN  - organizuje PONY CUP zawody jeździeckie dla dzieci i młodzieży.

PONY CUP 2018 to drugi sezon funkcjonowania jeździeckich zawodów przygotowanych z myślą o najmniej doświadczonych zawodnikach. Współpraca czterech stajni Wysoczyzny Elbląskiej stworzyła pilotażowy i największy w skali regionu pomysł na popularyzacje jeździectwa wśród dzieci i młodzieży.

Jesteśmy kobietami z doświadczeniem jeździeckim, zawodniczym, trenerskim i organizacyjnym od lat prowadzącymi działania jeździeckie w swoim zakresie, projekt PONY CUP połączył potencjał i wspólne myślenie o kształcie zawodów jeździeckich dla dzieci i dbałości o jakość organizacji takich imprez. Tworzymy markę jeździeckich zawodów dziecięcych, dając radość najmłodszym i najbardziej początkującym jeźdźcom. Współpracujemy na rzecz wspólnej zabawy i radości dzieci w konwencji pony games. 

Naszą misją jest edukacja najmłodszych zawodników ale także ich rodzin i szefów ekip - na temat zawodów jeździeckich, kultury tego pięknego sportu, zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich uczestników zawodów i standaryzacja zawodów jeździeckich dla dzieci w skali ponadlokalnej. Promujemy aktywne formy spędzania czasu wolnego i różnych dyscyplin jeździeckich - ale także wierzymy, że wychowujemy przyszłych zawodników aren międzynarodowych. 

Dla wszystkich uczestników jesteśmy organizacją "pierwszego kontaktu" ze sportowym światem jeździeckim. Dlatego tak
ważne jest organizowanie ich na określonym poziomie i zachęcenie dzieci i całych rodzin do wejścia w świat jeździectwa.
Już teraz wiemy, że rozpoczęty 2018 rok to kolejnych 5 imprez pod znakiem PONY CUP ale także seria patronatów, gdzie pojawiamy się by służyć pomocą, utrzymywać standardy konkursów i czuwać nad należytym ich przeprowadzeniem.
Ideą przyświecającą jest stworzenie przestrzeni, w której dzieci jeżdżące konno mogły by popróbować swoich sił we współzawodnictwie na zawodach, zanim jeszcze rozpoczną swoją przygodę ze sportem. 

TERMINY ZAWODÓW 2018:
15. 07. PONY CUP NARUSA
05.08. PONY CUP MILEJEWO
02.09. PONY CUP LIPNIK
09.12 MIKOŁAJKOWE PONY CUP

KONKURS NR 1
pony games dla dzieci nie jeżdżących samodzielnie
KONKURS NR 2
pony games dla dzieci jeżdżących samodzielnie na czas
KONKURS NR 3
skokowy mikro lub ujeżdżenie lub drużynowe lub ścieżka huculska
WG PROPOZYCJI ZAWODÓW

Podobne inicjatywy

fot. GSP RP

Warsztaty z zakresu bezpieczeństwa na morzu

Katowice

Status: Zrealizowane

65 000 zł
257